Witam na mojej stronie. Praca i pasja nie często idą w parze. W moim przypadku to połączenie nieustannie pcha mnie do przodu!

Wszystkie zdjęcia na stronie są w wysokiej rozdzielczości co nieco wydłuża czas ich ładowania. Proszę o cierpliwość.  Jestem fotografem, zdjęcia mnie reprezentują więc innego wyjścia nie ma.

Menu można zwinąć klikając na kółeczko z paskami.

Jestem muzykiem. Od dziecka. Uczyłem się gry na klarnecie w szkołach muzycznych I i II stopnia ale zawsze chciałem więcej niż instrument solo. I tak po graniu w duetach, triach, kwartetach (2 klarenty, flet poprzeczny fagot, a potem w UK 3 klarnety i klarnet basowy), big bandach i orkiestrach zrezygnowałem z grania na żywo i komponuję muzykę. Wciąż jednak można mój klarnet usłyszeć w nagraniach.

Moje doświadczenie jest zróżnicowane – napisałem muzykę do 4 musicali (Teatr ITP, Lublin), kilku przedstawień teatralnych, kilku filmów dokumentalnych (Dobrosław Bagiński, Refleksja TV), wszystkich filmów które sam wyprodukowałem i do większości filmów na kanale YouTube RoztoczeWschodnieHD, oraz napisałem około 30 jingli do reklam radiowych i telewizyjnych (VenaArt, Lublin). Pisałem muzykę do różnych wydarzeń kulturalnych jak choćby benefisów. Zdarzyło mi się nawet pisać muzykę do eksperymentów naukowych (KUL, UMCS).

Mam także doświadczenie w nagrywaniu lektorów (Telewizja Lublin, Radio Lublin, VenaArt, Refleksja TV).

Piszę piosenki a czasem nawet je śpiewam.

Posiadam bogatą bibliotekę brzmień głównie opierając się na Native Instruments, ale mam też brzmienia takich producentów jak Spitfire Audio, 8dio, Best Service i innych.

Zapraszam do wysłuchania chociaż kilku fragmentów z różnych utworów by poznać moje możliwości i styl.

Cennika nie jestem w stanie podać bo wszystko zależy od zamówienia. Orientacyjnie – cena jingla zaczyna się od 500zł za sztukę, a pełny musical to cena rzędu 5000zł.

Zapraszam do współpracy.

Marcin Kłysewicz