Witam na mojej stronie. Praca i pasja nie często idą w parze. W moim przypadku to połączenie nieustannie pcha mnie do przodu!

Wszystkie zdjęcia na stronie są w wysokiej rozdzielczości co nieco wydłuża czas ich ładowania. Proszę o cierpliwość.  Jestem fotografem, zdjęcia mnie reprezentują więc innego wyjścia nie ma.

Menu można zwinąć klikając na kółeczko z paskami.

FILM

Film to dla mnie szczególnie fascynujące medium z prostego powodu – pozwala mi pokazać cały mój potencjał. Zaczynając od nieśmiałych prób z filmami poklatkowymi szybko doszedłem do wniosku, że mając doświadczenie w fotografii i tworzeniu muzyki mogę także kreować obraz i opowiadać nim historię. Szukam ciekawych kadrów, światła, cienia a często już w trakcie filmowania słyszę w głowie muzykę którą później do danej sceny w filmie piszę. Dzisiaj moje filmy to miks ujęć poklatkowych z nagraniami w czasie rzeczywistym a często także z powietrza.

Moje doświadczenie budowałem zaczynając od filmów wyłącznie poklatkowych. Projekt “Bieszczady Timelapse Cztery Pory Roku” stał się częścią kampanii reklamowej HBO Polska promującej serial “Wataha”. Z Refleksja TV zrealizowałem duży projekt promujący Jurę Krakowsko-Częstochowską pt. “Jurajska Kraina” . W dorobku mam filmy dokumentalne, reklamowe (Ferrari), z wydarzeń kulturalnych (Great Dorset Steam Festival). Moja oferta ciągle rośnie a wraz z nią doświadczenie.

MOI KLIENCI

Jestem reżyserem, kamerzystą, dźwiękowcem oraz montażystą. Niesamowicie ułatwia to pracę bo na każdym etapie produkcji wiem co się dzieje i co trzeba zrobić by efekt końcowy był jak najlepszy.

Od kilku lat produkuję filmy w rozdzielczości 4K wykonane techniką poklatkową oraz wykorzystując ujęcia z drona. Od teraz w tak wysokiej rozdzielczości mogę produkować każdy film. Więcej na ten temat i dlaczego warto korzystać z tej opcji w opisie usług które oferuję. Tam też znajdą Państwo cenniki.

Nowością jest usługa cinemagraph, zwane również living photos czyli żywe zdjęcia.

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma moimi pracami poniżej oraz do współpracy.