Film to dla mnie szczególnie fascynujące medium z prostego powodu – pozwala mi pokazać cały mój potencjał. Zaczynając od nieśmiałych prób z filmami poklatkowymi szybko doszedłem do wniosku, że mając doświadczenie w fotografii i tworzeniu muzyki mogę także kreować obraz i opowiadać nim historię. Szukam ciekawych kadrów, światła, cienia a często już w trakcie filmowania słyszę w głowie muzykę którą później do danej sceny w filmie piszę. Dzisiaj moje filmy to miks ujęć poklatkowych z nagraniami w czasie rzeczywistym a często także z powietrza.

Moje doświadczenie budowałem zaczynając od filmów wyłącznie poklatkowych. Ukoronowaniem tego etapu był film “Bieszczady Timelapse Cztery Pory Roku” który HBO Polska wykorzystała w materiałach promocyjnych serialu “Wataha”. Obecnie pracuję wraz z Refleksja TV nad kolejnym dużym projektem pt. “Jurajska Kraina” który w 8-miu odcinkach pokaże uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W dorobku mam filmy dokumentalne, reklamowe (Ferrari), z wydarzeń kulturalnych (Great Dorset Steam Festival). Moja oferta ciągle rośnie a wraz z nią doświadczenie.

Jestem reżyserem, kamerzystą, dźwiękowcem oraz montażystą. Niesamowicie ułatwia to pracę bo na każdym etapie produkcji wiem co się dzieje i co trzeba zrobić by efekt końcowy był jak najlepszy.

Od dwóch lat produkuję filmy w rozdzielczości 4K wykonane techniką poklatkową. Od teraz w tak wysokiej rozdzielczości mogę produkować każdy film. Więcej na ten temat i dlaczego warto korzystać z tej opcji w opisie usług które oferuję. Tam też znajdą Państwo cenniki.

Nowością jest usługa cinemagraph, zwane również living photos czyli żywe zdjęcia.

 

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma moimi pracami poniżej oraz do współpracy.

Marcin Kłysewicz