Dokument – Reklama Pośrednia

Nieważne czy prowadzisz firmę jednoosobową czy zatrudniasz tysiąc osób – opowiedz historię swojego sukcesu lub zbuduj sukces na bazie filmu. Magia srebrnego ekranu wciąż działa. Typowa reklama dla widza jest tylko lepszą lub gorszą opłaconą reklamą. Dokument, zwłaszcza dobrze zrobiony, to prestiż oraz narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Twoja firma jest wyjątkowa bo jest Twoja, masz własne podejście do klientów, proces twórczy czy produkcyjny, Twoje usługi są lepsze od konkurencji. Dzięki dokumentowi masz szansę o tym opowiedzieć i pokazać potencjalnym klientom dlaczego warto wybrać Ciebie.

Film w rozdzielczości 4K będzie Państwu służył wyjątkowo długo, ten format dopiero zdobywa popularność. Materiał w tej rozdzielczości będzie wciąż aktualny za 10 lat.

Technika poklatkowa gwarantuje zdobycie i utrzymanie uwagi widza oraz pozwala na pokazanie rzeczy których zwykle nie jesteśmy w stanie zaobserwować, jak na przykład procesu produkcyjnego . Dodatkowo jest też gwarantem najwyższej jakości obrazu.

Jeśli sam nie chcesz opowiedzieć swojej historii zrobi to za Ciebie lektor. Jest możliwość wymiany głosu lektora za dodatkową opłatą.

Autorska muzyka dopełni obraz, jest niepowtarzalna, pisana specjalnie do projektu, dopasowana idealnie do obrazu.

Długość filmu to maksymalnie 5 minut – forma sprawdzona, najbardziej skuteczna i bardzo popularna zwłaszcza w USA. W dzisiejszych czasach nie warto robić dłuższych filmów bo widz nie ma czasu i trudno jest utrzymać jego uwagę na dłużej.

Koszt całkowity takiego filmu to 3000-5000zł. (proszę o kontakt w sprawie wyceny).

W cenie jest sesja fotograficzna z wizytacją lokacji, przygotowanie scenariusza filmu, nagranie podkładu do filmu w postaci wywiadu, filmowanie, montaż filmu, nagranie lektora (jeśli jest potrzebny) i muzyki oraz jednorazowa możliwość wprowadzenia poprawek do gotowego filmu.