Fotografia Portretowa/Plenerowa

Moja misja jest prosta – będziesz wyglądać na zdjęciach młodo, szczupło i pięknie (bez względu na wiek), a do tego poczujesz się na sesji jak prawdziwa modelka.

Moje studio jest tam gdzie ja. Fotografia studyjna czy plenerowa – wybór zależy od Ciebie. Ja lubię wyzwania, żeby było ciekawie i niepowtarzalnie. Mogę codziennie Państwa zabierać w to samo miejsce na zrobienie portretu i nigdy nie będzie tak samo – słońce, deszcz, poranek, wieczór, z wiatrem i bez, latem czy zimą. Ulice miast i miasteczek, lasy, parki, łąki czy nawet stacja kolejowa doskonale nadają się na sesję portretową. No i oczywiście Twój dom. W fotografii portretowej lubię używać naturalnego światła i małej głębi ostrości dlatego nawet nieposprzątany pokój bez problemu nadaje się do zrobienia zdjęć portretowych. Zapraszam na sesje portretowe o każdej porze dnia i nocy oraz roku.

Teraz dość trudny temat do poruszenia przy fotografii portretowej/plenerowej. W fotografii szeroko pojętej najlepsze światło jest o wschodzie słońca i o zachodzie. Tak zwana złota godzina to światło ciepłe, miękkie cienie i, co jest ważne, mniejszy ruch na ulicach czy w parkach. Może i trzeba wcześnie wstać (większość moich sesji była tak robiona) ale myślę że efekty są tego warte. Kiedy piszę o wczesnym wstawaniu jest to regulowane porami roku – w lecie, dajmy na to na początku sierpnia, słońce wschodzi już o godzinie około 5:15. Oczywiście nie jest to wymóg ale najlepsze efekty gwarantuję o takiej porze. Puste ulice i parki to spory plus – można powiedzieć że całe miasto jest nasze na takiej porannej sesji.