Wszystkie zdjęcia podlegają starannej obróbce. Jeśli jest to potrzebne w edycje standardowo wliczone są wygładzanie skóry twarzy, usuwanie przebarwień skóry na twarzy, poprawa makijażu. Jeśli w tle jest niepotrzebny element który zaburza odbiór zdjęcia (np. kawałek gałązki wchodzący w kadr, człowiek w tle) to również zostanie usunięty.

Ceny za sesje portretową/plenerową zaczynają się od 300 zł.

W cenie wliczone są:

– dwie godziny na lokacji (bez dopłaty jeśli sesja nieco się przedłuży)

– dowolna ilość zmiany stroju – weź ze sobą cały plecak ciuchów!

– do 15 finalnych zdjęć (bez dopłaty za dodatkowe zdjęcia jeśli wyjdą dobrze)

– zdjęcia w rozdzielczości 2500 pixeli na szerszym boku (max rozdzielczość ponad 6000 pixeli jeśli będziesz potrzebować zdjęcia do druku)

– zdjęcia przesłane przez internet

Gdyby Państwa interesowała sesja dłuższa i więcej zdjęć oraz kilka lokacji podczas jednej sesji proszę o kontakt abym mógł taką sesję wycenić dla Państwa.

Uwaga! Znam świetne miejscówki gdzie za wejście trzeba zapłacić dodatkowo. Wkrótce pierwsze zdjęcia z magicznych lokacji i więcej detali na ten temat.

Wykonuję także sesje kilkugodzinne z których finalnym produktem może być album ze zdjęciami. Oczywiście kolorystyka i wzory albumu można dobrać stosownie do sesji.

Mogę także dla Państwa wykonać różne druki – od klasycznych na płótnie po nowoczesne drukowanie na szkle akrylowym. Ceny do uzgodnienia.