Witam na mojej stronie. Praca i pasja nie często idą w parze. W moim przypadku to połączenie nieustannie pcha mnie do przodu!

Wszystkie zdjęcia na stronie są w wysokiej rozdzielczości co nieco wydłuża czas ich ładowania. Proszę o cierpliwość.  Jestem fotografem, zdjęcia mnie reprezentują więc innego wyjścia nie ma.

Menu można zwinąć klikając na kółeczko z paskami.

Przygotowanie do sesji

Czy mogę kogoś ze sobą przyprowadzić?

Tak. Jeśli Ci to pomoże się zrelaksować przyprowadź kolegę, koleżankę, partnera lub rodzica. Przy okazji zawsze będzie można użyć dodatkowej pary rąk choćby do trzymania odblaskowej folii.

W co się ubrać?

Jeśli decydujesz się na sesję portretową ważne jest abyś czuła się komfortowo. Ubierz się wygodnie i tak jak lubisz. W ciągu każdej sesji portretowej robię przerwę byś mogła się przebrać, chyba że sobie tego nie życzysz, więc warto mieć ze sobą dodatkowe zestawy ubrań. Dodatki jak kapelusz, szale, szarfy, chusty itp zawsze są mile widziane.

Pozowanie.

Pomagam przy pozowaniu. Polecam natomiast obejrzeć zdjęcia w magazynach dla kobiet i popróbować różne pozy przed lustrem. Jak stanąć, jak układać ręce, gdzie patrzeć – wszystkiego można się nauczyć z pism, reklam i portretów znalezionych w internecie. Pozowanie może być naprawdę fajną zabawą.

Sesja w deszczu?

Jeśli w wybranym przez Ciebie terminie okazuje się że pada deszcz możemy sesję przełożyć. Oczywiście nie każda sesja musi się odbywać na zewnątrz budynków więc czasem nie będzie pogoda miała znaczenia. Jeśli chodzi o mnie – jestem gotowy zrobić sesję w ulewie bo takiej jeszcze nie robiłem.