PROMOCJE

Witam w dziale promocji. Tutaj znajdą Państwo aktualne promocje na sesje fotograficzne. Zapraszam do korzystania bo zwykle jest to akcja kto pierwszy ten lepszy. I przy okazji ogłoszenie – ceny od sierpnia idą w górę więc to najlepszy czas by skorzystać z prawdziwej okazji!

 

PROMOCJA NIEWYGASAJĄCA – POLEĆ SESJE ZNAJOMYM!

Za trzy sesje które wykonam dla osób z Twojego polecenia Ty dostajesz sesję dwugodzinną za pół ceny! Pokaż moje zdjęcia znajomym, namów na sesję i upewnij się że o Tobie wspomną. Na każdej mojej sesji mogę dać kilka wizytówek – podpisz je swoim imieniem i nazwiskiem na odwrocie i rozdaj znajomym. Każda sesja jest niepowtarzalna więc warto wracać!

 

Oferta 01.

Sesja “Na zamku”. Niepowtarzalny klimat starego zamku to doskonałe miejsce na sesję portretową/plenerową. Zamek jest niedaleko Krakowa a zdjęcia będą robione i na zewnątrz i wewnątrz zamku. Promocyjna cena to tylko 100zł. Oferta ważna do pierwszej wykonanej sesji.

 

Oferta 02.

Sesja “W apartamencie”. Mam dostęp do kilku apartamentów w Krakowie. Proponuję sesję beauty/glamour/fashion w jednym z nich. Sesja zajmie około dwóch godzin a termin będzie zależał od dostępności apartamentu. Cena promocyjna to 175zł za sesję. Oferta ważna do pierwszej wykonanej sesji. A poniżej zdjęcia dostępnych apartamentów.

 

   

 

Oferta 03.

Letnia promocja – sesja dla ludzi z wyobraźnią. Chciałbyś lub chciałabyś mieć zdjęcie z tygrysem, a może pod palmą na bezludnej wyspie? Sesja odbywa się w Krakowie lub okolicach a potem przeniosę Cię do świata wyobraźni. Mam teraz na to niższą cenę – 150zł za 3 zdjęcia jakich pozazdrości Ci każdy znajomy.