Film Promocyjny Timelapse

Film Promocyjny Timelapse to produkt służący do promocji regionu, gminy, miasta czy nawet osiedla deweloperskiego. Doskonale prezentuje krajobraz i architekturę w sposób niedostępny dla żadnej innej techniki filmowania. Jeśli szukają Państwo efektywnej formy promocji zapraszam do zapoznania się z ofertą i moimi filmami.

Film w rozdzielczości 4K będzie Państwu służył wyjątkowo długo, ten format dopiero zdobywa popularność. Materiał w tej rozdzielczości będzie wciąż aktualny za 10 lat.

Technika poklatkowa gwarantuje zdobycie i utrzymanie uwagi widza oraz pozwala na pokazanie rzeczy których zwykle nie jesteśmy w stanie zaobserwować. Dodatkowo jest też gwarantem najwyższej jakości obrazu.

Autorska muzyka dopełni obraz, jest niepowtarzalna, pisana specjalnie do projektu, dopasowana idealnie do obrazu.

W cenie projektu jest nagranie lektora. Jeśli głos lektora się Państwu nie spodoba kolejna wersja może być dograna za dodatkową opłatą.

Długość filmu to maksymalnie 5 minut – forma sprawdzona i najbardziej skuteczna. W dzisiejszych czasach nie warto robić dłuższych filmów bo widz, zwłaszcza kiedy mowa o różnego rodzaju filmach promocyjnych, nie ma czasu na oglądanie czegoś dłuższego.

Koszt całkowity takiego filmu to 3000-10000zł (proszę o kontakt w sprawie wyceny).

W cenie jest sesja fotograficzna z wizytacją lokacji, przygotowanie scenariusza filmu, filmowanie, montaż filmu, nagranie lektora i muzyki oraz jednorazowa możliwość wprowadzenia poprawek do gotowego filmu.